Безликим «євроремонтом» уже нікого не здивуєш. Зараз дизайнери пропонують широкий вибір стилів для оформлення кімнат, щоб дім чи квартира відповідали характеру господарів.
До вибору м’яких меблів теж треба підійти з урахуванням обраного стилю, щоб уся картинка мала гармонійний вигляд. Як підібрати м’які меблі для вітальні в еко-стилі чи для мінімалістичної спальні? Який диван поставити у вітальню у стилі прованс, а що буде мати кращий вигляд у високих стелях стилю лофт? Про всі ці тонкощі зараз розповімо. Як правильно вибрати м'які меблі читайте в цій статті
Це не просто стиль, а ціла філософія життя, направлена на очищення простору від усього зайвого. Відсутність декору та лаконічність — ось основні принципи мінімалістичного дизайну.
Обираючи м’які меблі, варто звернути увагу на сучасні матеріали: технологічні оббивочні тканини, металеві профілі. Доречними будуть також шкіряні дивани, але без драпіровки.
Мінімалізм — це коли кількість переходить у якість. Меблів потрібно зовсім небагато, проте вони відрізняються виваженістю кожної деталі. Дивани з нішами для зберігання білизни — чудовий вибір, оскільки зникає необхідність у додатковій шафі.
Кольорова палітра. Неяскраві тони, котрі розширюють простір: білий, сірий, трохи чорного та рідкі вкраплення яскравих деталей.
Диван «Аполло» у білому виконанні від «Барва Мебель» якнайкраще впишеться у мінімалістичний інтер’єр.
Подібно до мінімалістичних, меблі цього стилю також мають лаконічні лінії та прості форми. Однак вони більше орієнтовані на потреби конкретного замовника та його смаки. Тут доречні оригінальні візерунки, асиметричні конструкції та вигнуті лінії.
М’які меблі у стилі модерн — поєднання зручності та функціональності, тому дивани-трансформери пасуватимуть такому інтер’єру якнайкраще.
Кольорова палітра. Приглушені тони, можливі також і контрастні поєднання, наприклад, салатовий та ліловий.
Чудово впишуться у стиль модерн моделі «Мегапол» та «Каліпсо».
Добираючи меблі під цей стиль, варто звернути увагу на сучасні матеріали та функціональність. Важливі також чіткі геометричні форми та правильні пропорції.
Дивани у стилі хай-тек повинні бути:
Часто під час їх виготовлення використовують металеві декоративні елементи та каркаси.
Кольорова палітра.Однотонні оббивки чорного, білого, світло-сірих тонів. Декор у стилі металік.
Модульні системи — ось чудовий вибір для меблів у стилі хай-тек. Модульні дивани «Мегамакс» та «Мегалайф» чудово впишуться у найсучасніший інтер’єр. Крісло «Поло» своєю формою також підкреслить технологічність інтер’єру.
Цей стиль має іншу назву — «лофт». З’явився він у 40-х роках ХХ століття у США, а в останні кілька років став популярним і в Україні.
Індустріальні інтер’єри — це високі стелі, великі вікна та неприкриті комунікаційні конструкції, котрі характерні для складів та мансардних приміщень.
Меблі у стилі лофт повинні бути простими та функціональними. Вони можуть поєднувати дерев’яні деталі та металеві каркаси. Добре виглядатимуть шкіряні елементи декору у вигляді ременів.
Кольорова палітра.Однотонна оббивка із шкіри, замші чи тканин різноманітних відтінків коричневого та сірого. Доречним буде також чорний колір та інші темні глибокі відтінки, якщо вони підкріплені індустріальним каркасом.
Якщо ви підбираєте диван для кімнати у стилі лофт, зверніть увагу на моделі «Марго» та «Леон».
Якщо вам не до душі холодний метал хай-тека і технологічні елементи лофту, то варто звернутися до природи. Еко-стиль — це натуральні матеріали, природне освітлення та природні кольори. Дерево стає основою для корпусних меблів, воно ж може бути присутнім у кріслах та диванах. Це можуть бути ніжки, підлокітники чи полички. Корпус меблів може бути виготовлений із плетеного ротанга чи бамбука.
Оббивку краще вибирати серед тканин, що імітують натуральні матеріали, наприклад, льон. Проте доречним буде й світлий шкіряний диван.
Зручність меблів також немаловажна, адже природне середовище сприяє розслабленню. Плавні лінії та закруглені форми будуть доречними та гармонійними.
Кольорова палітра.Еко-стиль має на увазі натуральні відтінки: зеленувато-оливковий, пісочний, бежевий, молочно-білий та Яскравим прикладом крісла в еко-стилі є модель «Куба». Зверніть також увагу на модель дивана «Ерсте».
Цей стиль багатогранний і різноманітний. Він включає у себе різноманітні декоративні елементи, проте в той же час він досить функціональний. Можна сказати, що це осучаснена класика.
Можна виділити декілька моментів, які характеризують традиційний стиль:
Кольорова палітра.Для оббивки меблів краще взяти світлі, пастельні тони. Вони будуть чудово контрастувати з темним деревом. Це відтінки бежевого, коричневого, молочно-білий. Виразною плямою може стати червоний колір, проте не класичний червоний, а глибокий вишневий.
У каталозі «Барва Мебель» можна підібрати дивани для традиційного стилю. Наприклад, моделі «Браун» та «Додж».
Цей стиль – змішання і поєднання різних стилів і напрямків . Однак цей мікс має гармонійний вигляд завдяки спільності фактур і кольору. Еклектичний інтер’єр майже завжди неповторний та індивідуальний.
Для оббивки м’яких меблів часто використовують тканини з візерунками. А подушки можна вибрати насичених кольорів.
Добре виглядатимуть великі дивани зі стебнованою оббивкою. Це якраз той стиль, котрий дозволяє використовувати дивани та крісла із різних колекцій.
Кольорова палітра. Кольори можна обирати як світлі, так і темні. Це залежить від призначення приміщення. Проте палітра не повинна бути нудною. Тому сірі відтінки потрібно використовувати обережно і помірно.
Добре впишуться в еклектичний інтер’єр крісла «Альберт», а також дивани «Еріал» та «Некст».
Цей стиль відрізняється простотою та ергономічністю. Головне в меблях — це їх багатофункціональність, а форма повинна під неї підлаштовуватися.
Для м’яких меблів — це, звичайно, дивани-трансформери, котрі із затишного місця для посиденьок легко перетворюються на зручне ліжко. Модульні дивани мають певну перевагу, оскільки вони можуть змінювати конструкцію залежно від ситуації. Дізнатися більше про модульні дивани можна в цій статті.
Функціоналізм, як і мінімалізм, характеризується лаконічністю та простотою. Проте не заперечує використання яскравих кольорів, що робить його більш непередбачуваним.
Кольорова палітра. Дизайнери використовують як білий, так і яскраві кольори: червоний, синій, фіолетовий.
У колекції «Барва мебель» можна знайти немало багатофункціональних модульних диванів та диванів-трансформерів, наприклад, «Олівер» та «Крамб».
Особливістю цього стилю є шляхетність, симетрія та строгість. З’явився він відносно давно, ще у XVII-XIX століттях у Європі. Однак на відміну від своїх попередників (рококо та бароко) цей стиль має більш стриманий характер, тому використовується для дизайну інтер’єрів і по цей день.
Для виробництва меблів використовують цінні породи дерева. Допустимі скромні різьблені елементи з рослинним орнаментом. Оббивка меблів може бути як однотонною, так і з квітковим візерунком. Гарно будуть виглядати жаккардові тканини.
Кольорова палітра. Класицизму властиві спокійні тони, кремові, блідо-жовті, зеленувато-коричневі. Більш глибокими можуть бути бордовий та синій.
У каталозі компанії «Барва Мебель» представлені сучасні моделі диванів, проте й класиці тут знайшлося місце — це модель «Панда».
Стиль відрізняється урочистістю та парадністю. Симетрія та тонкість ліній також важливі. Ампір увібрав у себе все найкраще із класицизму та додав трохи розкошу та єгипетських мотивів.
Для звичайних інтер’єрів цей стиль використовується нечасто. Адже корпусні меблі повинні бути виготовлені із цінних порід дерева і бути масивними. Цей стиль не для комфорту, а для величі.
Для оббивки м’яких меблів використовують гладку шкіру чи тканини гладкої фактури. Ампіру властиві смугасті тканини.
Кольорова палітра. Для оббивки меблів використовують світлі тони, також популярне поєднання червоного та золотого кольорів.
Французька провінція подарувала світові стиль прованс. Він добре зарекомендував себя як для оформлення заміських будинків, так і міських квартир.
Його відмінні риси:
Кольорова палітра. Провінційний стиль любить світлі літні відтінки. Пастельні тони та квітковий малюнок будуть якнайкраще виглядати на оббивці м’яких меблів.
Який стиль інтер’єру ви б не обрали, пам’ятайте, шо м’які меблі повинні бути зручними, комфортними та надійними. Обирайте свій стиль за покликом душі, м’які меблі за зручністю – і ви отримаєте ідеальний інтер’єр!