logo

 

Беззаперечним пріоритетом для нас є здоров'я наших клієнтів та співробітників. Компанія BarvaMebel цілком підтримує заходи прийняті керівництвом держави у боротьбі з пандемією коронавірусу. На період карантину всі салони зачинено. Але для клієнтів Barva доступні всі переваги онлайн сервісів компанії, включаючи покупку меблів під замовлення, бронювання готових диванів зі складу, а також попередні прорахунки і професійна консультація спеціаліста. При замовленні онлайн, або бронюванні меблів під час карантину Ви отримаєте:

✓ знижку 20% 

✓ персонального менеджера* 

✓ надаємо фото, відео, надішлемо взірці тканин. 

✓ організуємо доставку 

✓ при передплаті 50% ціна фіксується 

✓ безкоштовне зберігання необмежений час. 

Як це зробити? - А дуже просто!


Запевняємо Вас, що тимчасові обмеження в роботі наших салонів, ніяк не позначаться на якості наших послуг. Бережіть себе та своїх близьких. Перемога скоро! Все буде добре!

 

 

*персональний менеджер - співробітник компанії, з досвідом роботи не менше 5 років. На зв'язку у будь який час. Надає повну кваліфіковану консультацію,тримає під контролем Ваше замовлення на всіх етапах виробництва, відвантаження і т.д. Позитивні емоції-гарантуємо
**Доставка здійснюється власною службою логістики фабрики в такі міста як Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Полтава. Також можна скористатися послугами Нової пошти. Послуги доставки та зборки оплачуються додатково. Більш детально про тарифи проконсультує наш менеджер.