logo
Кутовий диван Орегон

Кутові дивани: особливості, переваги, недоліки

Меблі займають важливе місце у квартирі. Диван створює затишну атмосферу вдома, іноді зонує та трансформує простір кімнати, робить перебування мешканців та гостей комфортним, а відпочинок приємним. Кутовий диван може економити простір у квартирі, проте забезпечити спальне місце та багато місць для відпочинку.

Переваги кутів

Секрет популярності кутових диванів саме у наочних перевагах. За допомогою кутового дивана можна зонувати приміщення та відокремити зону відпочинку від робочої зони чи проходу.

Диван використовує вільний кут кімнати та є більш компактним ніж комплект диван та крісла, це вигідно економить простір та заповнює кут кімнати.

Диван, який займає кут зали, пропонує більше місць для відпочинку з родиною, родичами чи гостями.

Моделі кутових диванів часто мають спальне місце, що доволі зручно. Кутовий ортопедичний диван, який має спальне місце, можна використовувати для щоденного сну або розбирати лише у разі приїзду гостей. Саме у цьому практичність кутового дивана. Виробники пропонують різні механізми трансформації диванів, що дозволяє власникам швидко розбирати та збирати. Ортопедичні моделі використовують для щоденного відпочинку як основне спальне місце.

Диван кутовий підійде для будь-якої кімнати: вітальні, дитячої, кабінету та, навіть, кухні.

Види кутових диванів

Вони бувають: Г-образної та П-образної форми, а також статичними та модульними.

Універсальний кутовий диван – це модульний диван, який складається з кількох основних елементів, наприклад, кута та кількох диванів. Його можна пересувати і таким чином змінювати зовнішній вигляд кімнати. З таким диваном просто переїжджати та збирати у новому приміщенні. Саме такий диван підійде для родини, яка любить перестановки та часто змінює місце перебування.

Деякі моделі виробник робить статичними, цільним кутом, який не можна змінити. Цей диван підійде для стабільної родини, яка обере кут та знайде для нього постійне місце у квартирі.  

Моделі кутових диванів доповнюють столиками, міні-баром, полицями, шухлядами для постільної білизни тощо. І це доволі практично у сучасному світі.

Вибір та замовлення кутового дивана

Замовляти кутовий диван вигідно у виробника, оскільки більшість деталей обговорюється з клієнтом індивідуально. Це і габарити дивана, його колір, меблева тканина, наявність спального місця, додаткові полиці, лівий чи правий кут, наповнювачі тощо.

Подивитися моделі та придбати кутовий диван від виробника м’яких меблів Barva Mebel можна в інтернет-каталозі, який пропонує широкий асортимент та стиль кутових диванів та м’яких модульних меблів.

Висока якість, безпечні та міцні матеріали, стиль та дизайн моделей подобаються українським покупцям  м’яких модульних меблів, які замовляють моделі диванів Barva Mebel. 

Насправді, кутові дивани підходять для різних квартир.  Вони доступні у різних моделях, габаритах, комплектаціях, тканинах та кольорі.  Тож можливо підібрати варіант на будь-який бюджет та простір: просторого офісу чи невеликої квартири.

Кутовий диван Мартін